27 листопада 2019 року в рамках атестації вчителя-логопеда Дейкун О.М. відбувся відкритий перегляд заняття логоритміки «Допоможемо зайчику». Усі ігри та вправи були побудовані на зв’язку слова, руху,  музики та спрмовані на вирішення корекційних та освітніх завдань.

 

 

В рамках атестації вчитель-логопед Дейкун О.М. 30 жовтня 2019 року провела ігротренінг "Вчимося разом працювати, щоб гарно розмовляти" для батьків вихованців групи "Маківка" 6 р.ж. До уваги були представлені різноманітні форми практичної та ігрової діяльності, надані корисні рекомендації, поради щодо корекції мовленнєвих порушень у дітей. Під час ігротренінгу батьки мали змогу ознайомитися з ігровими прийомами , дидактичними іграми, що сприяють покращенню мовлення вихованців.

грайлива Осінь

Осінь - радісна пора. Поміти її красу малятам допомагають піші переходи. Задля підвищення інтересу до занять з фізичної культури, запобігання гіподинамії, ознайомлення з природничим довкіллям вихованці ЗДО №8 «Оленка» 17 жовтня 2019 року здійснили піший перехід до парку.  На свіжому повітрі діти виконували загальнорозвивальні вправи з осінніми листочками, орієнтувалися на місцевості, грали в рухливі ігри. Подорож до осіннього парку подарувала малятам можливість почути музику природи та відчути себе її часткою.

 

олімпійський тиждень

Весело і насичено пройшов олімпійський тиждень у ЗДО №8 "Оленка" (09.09-13.09.19). Заняття з фізкультури, веселі ігри та розваги, насичені подорожі збагатили вихованців яскравими враженнями та зміцнили фізично. дошкільнята відвідали міську спортивну школу ДЮСШ "Барса". Тренер з лижного спорту Лагута С.М. провела змістовну екскурсію територією школи. діти були не лише глядачами, але активними учасниками. вони із задоволенням знайомилися з правилами гри у великий теніс та опановували перше володіння тенісною ракеткою та м'ячем. Гарне враження на дітлахів справив виступ юних гімнасток. 

Літо барвами сповите, дітлахів у гості кличе...

Сяйвом сонця все залито,

В нас гостює справжнє літо, 

Кольорове та яскраве, 
Запашне, смішне, цікаве! 

Весело і радісно гостює літо у дітлахів ЗДО №8 «Оленка» . Діти залюбки беруть участь у різноманітних рухливих іграх, спортивних змаганнях.  Яскраві, веселі свята та розваги дарують дітям незабутні враження та позитивні емоції. Ігри з піском розкривають творчий потенціал вихованців та сприяють розвитку дрібної моторики. Забезпечення необхідної рухової активності відбувається шляхом проведення ранкової гімнастики та гімнастики пробудження, фізкультурних та музичних занять. 

 

 

З 20 травня 2019 року в рамках Тижня безпеки життєдіяльності дітей в ЗДО № 8 «Оленка» стартував перегляд відкритих занять, під час яких дошкільнята збагатили свої знання з техніки безпеки у різних життєвих ситуаціях. Задля більш повної реалізації освітніх завдань вихователі застосовували елементи інноваційних технологій.  Згідно плану кожен день тижня мав своє тематичне спрямування: 20.05 – «Вогонь – друг, вогонь - ворог», 21.05 – «Правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці» , 22.05 – «Безпека в природі», 23.05 – «Предмети навколо нас», 24.05 – «Особиста безпека. Дитина серед людей». Ігрові заняття «Вогонь – друг чи ворог?», «Подорож казками», «Подорожуємо з Фіксиками», «Малечі про небезпечні речі», «Сам удома», «Школа ввічливості», піші переходи до доріг та дорожніх перехресть, екскурсії в природу дозволили закріпити та розширити знання дітей з цих питань.


Свято Стрітення


Любі друзі, вітаємо вас на нашому новоствореному сайті. Незабаром ми додамо перші матеріали, з яких ви дізнаєтесь про важливі події, що відбулися чи відбудуться найближчим часом у дошкільному закладі. Радимо вам стежити за оновленнями.