Запитуйте, відповідаємо!!!

Comments: 3
 • #3

  Олеся (Sunday, 03 April 2016 17:24)

  Здравствуйте! У меня большая проблема, никак не могу приучить ребенка убирать за собой игрушки. Все с чем он играл, разбросано по всей квартире, а когда я прошу убрать, он просто не реагирует! Может есть какие-то эффективные методы. Заранее спасибо!!!

 • #2

  Лариса Іванівна (Friday, 05 February 2016 18:41)

  Яна. Це ваша помилка, що ви усуваєте Аліну від господарських справ, відмовляєтесь від її допомоги. Я розумію, що Вам завжди простіше та швидше щось зробити самій, ніж навчити цього свою доньку.
  Взагалі, майже кожна дитина обов'язково намагається наслідувати того, хто працює:береться за віник чи пилесос, за посуд, ганчірку. Ось тут і треба не відштовхувати її, а підбадьорювати, навіть якщо сміття потрапляє не туди, куди треба, а чиста чашка знову плюхає в мильну воду. Важливо пробудити в дитини бажання допомогти. "Спасибі, моя помічниця, як добре з тобою працюється, як швидко ми все разом зробимо!". Дозвольте вашому малюкові відчути себе вмілим, потрібним, незамінним! Хвилини, витрачені на перероблення, навчання (лагідне, тактовне), розмови з дитиною, обернуться потім годинами зекономленого часу і тією дорогоцінною турботою, про яку ми всі, батьки і матері, так мріємо.

 • #1

  Яна (Wednesday, 03 February 2016 19:05)

  Здравствуйте! Моя двухлетняя дочка Алина часто пытается мне помочь в хозяйственных делах. Но ведь она еще маленькая и только мне мешает.. и очень сильно. И естественно, после моего отказа крик и слезы. Как же мне поступать в этих ситуациях?