Олімпійський тиждень

 Відповідно до листів Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ від 01.08.2016 №563 “Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня у 2016 році” з метою сприяння розвитку олімпійського руху в України, пропаганди здорового способу життя в  ДНЗ №8 “Оленка” пройшов “Олімпійський тиждень” під девізом: «Здорові діти – майбутнє України».Заходи були  спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя.

   


 Вихователі закладу в різних вікових групах  провели заняття«Малята-здоровята», «З мячиками граємося, весело розважаємося», «Рух – це життя», а також з першокласниками та старшими дошкільнятами була проведена вікторина «Знавці різновидів спорту».

     Тиждень був насичений спортивними розвагами, змаганнями, рухливими іграми. Так, розвага «Ми – майбутні чемпіони» зібрала  дітей 5-го, 6-го років життя. Цікаві завдання, вправи під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітей до активної участі.

     Залучаючи дітей до ранкової гімнастики та до занять з фізичної культури, вихователі день за днем формують у дошкільнят фізичне та моральне здоровя, бажання займатися спортом.

 З цією метою до співпраці з дошкільним закладом запрошуємо батьків, тренерів та вихованців спортивних шкіл,секцій, учасників бойових дій АТО.

В групі №2 6-го року життя відбулася зустріч вихованців з батьком, учасником бойових дій Єрмошкіним Р.М. В бесіді він наголосив дітям про важливість  фізичного здоров’я та витримки  в житті людини. Зосередив увагу на тому, що фізичні вміння та навички формуються під час занять з фізкультури, спорту, ранкової гімнастики, відвідування спортивних секцій, загартувань.

У вересні 2016 року ДНЗ №8 відвідав «майстер спорту міжнародного класу» Герасименко М.В., який провів з дітьми бесіду на тему «Здоровя закладається в дитинстві», розповів дітям про роботу його гуртка та покликав малечу до спортивної школи акробатики. Вихованці спортивної школи показали свої вміння та навички, які отримали під час занять спортом та тренувань.

        Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

Write a comment

Comments: 0